Tänane kuupäev Laupäev Juun 27, 2026 2:23 am

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi




Vasta teemale
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 19.08.2012 Mängime Haapsalus
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 15, 2012 9:10 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 15, 2009 12:10 am
Postitusi: 438
Asukoht: Tallinn
19.08.2012 Mäng toimub Haapsalus Kiltsi Lennuväljal.

Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570

Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 EUR,
Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Kuulide hind 10 eur 500tk (kott) või 32 eur 2000tk (kast)


Kogunemine Laagri Maksimarketi juures kell 9:45

Kogunemine väljakul 11:00.

Alustame registreerimist!

1. Andrei
2. Viktor
3. Veronika
4. 15 rent + 5 omavarustusega
24. Edgar Merker+balloon
25. +5 rent
30.


Eemal
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 19.08.2012 Mängime Haapsalus
PostitusPostitatud: Reede Aug 17, 2012 7:44 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 15, 2009 12:10 am
Postitusi: 438
Asukoht: Tallinn
mängule haapsalus on 2-3 vaba kohta autos Tallinnast, ja 2-3 kohta autos Pärnust. Kes soovib kasutada seda võimalust helistage mulle, 555 96 570 Andrei


Eemal
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Vasta teemale
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  

cron