| Red Dot Forum http://forum.paintballshop.ee/ |
|
| 16.12.12 MTG Lahing "200+200 mehaanika" 2012 http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=74&t=672 |
Leht 1 koguhulgast 1 |
| Autor: | Andrei [ Kolmapäev Nov 28, 2012 1:53 am ] |
| Teema pealkiri: | 16.12.12 MTG Lahing "200+200 mehaanika" 2012 |
16.12.12 toimub MTG Lahing "200+200 mehaanika" 2012 Mäng toimub Männikul, samas kohas kus ka eelmine MTG Lahing: http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php? ... pha=80#tc3 Kohal tuleb olla 10:00, 10:30 kaptenite koosolek, 11:00 esimene lahing. Võistkonnas on 5 mängijat + tagavara mängijat Mäng kestab 5 minutit. Enne mängu alustamist väljaku keskel on 3 kanistri, mängu lõppus loetakse kanistrid ühe meetri raadiuses võistkonna mängu alustamise punktist. Kanistre tohib võtta ka vastas võistkonna baasilt. Mittu kanistri on iga võistkonna baasil peale mängu, nii palju punkte läheb ka kirja,+ eraldi loetakse elus jäänud mängijad, need punktid arvestatakse päeva lõppus kui võiskonnatel on sama punktide arv kanistrite eest. Üks mängija saab korraga kanta ainult ühe kanistri. Reeglid on samad mis ka meie kõigidel teistel mängudel, ainuke vahe on nõuetes markerile, lubatud on ainult mehaanilised markerid gravitatsioon louderitega (Proto Primo tohib kasutada), ballon ja toru võivad olla üks kõik millised. Ja üks tingimus tuleb lahingu nimetuses 200+200 tähendab, et väljakul mängijal saab olla maksimaalselt 200 kuuli louderis ja 200 kuuli kaasas kahes 100 tuubis. Mängul on lubatud kasutada ainult organiseerija kuule (TORO ICE), kotti (500 tk) hind 10 eur. Osavõttu tasu 20 eur võistkond Rendi Hinnad: Standartne Marker + Louder 5 eur BT Rental + Primo louder 7 eur (komplektide arv on piiratud) Tippmann rental + Louder + 16" toru 7 eur (komplektide arv on piiratud) Harnes + kaks 100 tuubi 2 eur (komplektide arv on piiratud) Rendi varustuse komplekt 10 eur (standartne rendi marker, louder, ballon, kombekas, kindad, mask) Osaleda saavad, nii võistkonnad, kui ka üksikmängijad. Samuti on teretulnud ka muud vabatahtlikud! Üksikmängijatest kohtunikut mängupäeval panevad võistkonnad kokku (praktika näitab et ka selline võistkond on võimeline saada medali kohta). Parimatele medalid ja auhinnad! Alustame Registreerimist: Kohtunikud: 1.Andrei 2.Igor 3. Võiskonnad: 1. Альфа Ktulhu Inna 2. Tankmother Боец 1 Боец 2 Боец 3 Боец 4 Боец 5 3. Mängijad ilma võistkonnata Lentyay, Dima 2. ... Foto, video ja muud vabatahtlikud: 1. 2. ... |
|
| Autor: | Andrei [ Neljapäev Dets 13, 2012 10:17 pm ] |
| Teema pealkiri: | Re: 16.12.12 MTG Lahing "200+200 mehaanika" 2012 |
Kahjuks seoses külma ilmaga tuleb viija mäng üle teiseks kuupäevaks, mäng toimub 13.01.13 |
|
| Leht 1 koguhulgast 1 | Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|