Red Dot Forum
http://forum.paintballshop.ee/

18 november mängime männikul
http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=74&t=669
Leht 1 koguhulgast 1

Autor:  Andrei [ Teisipäev Nov 06, 2012 10:59 am ]
Teema pealkiri:  18 november mängime männikul

18 novembril mängime Männikul!

Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570

Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 EUR,
Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Kuulide hind 10 eur 500tk (kott) või 32 eur 2000tk (kast)
Klubi liikmetele kuulidele soodus hind.


Kogunemine Männiku Säästumarketi juures kell 10:45

Kogunemine väljakul 11:00.

Alustame registreerimist!

1. Andrei
2. Igor
3. Inna
4. Lentyay
5. Dima
6. Veronika
7. Volodja
8. + 18 rent
26. Belka
27. MaksLT +2 prokat
30.

Autor:  Andrei [ Reede Nov 16, 2012 8:35 pm ]
Teema pealkiri:  Re: 18 november mängime männikul

Tähelepanu! Alustame üks tund hiljem, ehk 11:00!!!

Leht 1 koguhulgast 1 Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/