| Red Dot Forum http://forum.paintballshop.ee/ |
|
| 18 november mängime männikul http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=74&t=669 |
Leht 1 koguhulgast 1 |
| Autor: | Andrei [ Teisipäev Nov 06, 2012 10:59 am ] |
| Teema pealkiri: | 18 november mängime männikul |
18 novembril mängime Männikul! Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570 Mängu maksumus: Oma varustusega 2 EUR, Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus. Kuulide hind 10 eur 500tk (kott) või 32 eur 2000tk (kast) Klubi liikmetele kuulidele soodus hind. Kogunemine Männiku Säästumarketi juures kell 10:45 Kogunemine väljakul 11:00. Alustame registreerimist! 1. Andrei 2. Igor 3. Inna 4. Lentyay 5. Dima 6. Veronika 7. Volodja 8. + 18 rent 26. Belka 27. MaksLT +2 prokat 30. |
|
| Autor: | Andrei [ Reede Nov 16, 2012 8:35 pm ] |
| Teema pealkiri: | Re: 18 november mängime männikul |
Tähelepanu! Alustame üks tund hiljem, ehk 11:00!!! |
|
| Leht 1 koguhulgast 1 | Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|