Red Dot Forum
http://forum.paintballshop.ee/

19.08.2012 Mängime Haapsalus
http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=74&t=496
Leht 1 koguhulgast 1

Autor:  Andrei [ Kolmapäev Aug 15, 2012 9:10 pm ]
Teema pealkiri:  19.08.2012 Mängime Haapsalus

19.08.2012 Mäng toimub Haapsalus Kiltsi Lennuväljal.

Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570

Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 EUR,
Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Kuulide hind 10 eur 500tk (kott) või 32 eur 2000tk (kast)


Kogunemine Laagri Maksimarketi juures kell 9:45

Kogunemine väljakul 11:00.

Alustame registreerimist!

1. Andrei
2. Viktor
3. Veronika
4. 15 rent + 5 omavarustusega
24. Edgar Merker+balloon
25. +5 rent
30.

Autor:  Andrei [ Reede Aug 17, 2012 7:44 pm ]
Teema pealkiri:  Re: 19.08.2012 Mängime Haapsalus

mängule haapsalus on 2-3 vaba kohta autos Tallinnast, ja 2-3 kohta autos Pärnust. Kes soovib kasutada seda võimalust helistage mulle, 555 96 570 Andrei

Leht 1 koguhulgast 1 Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/