| Red Dot Forum http://forum.paintballshop.ee/ |
|
| 19.08.2012 Mängime Haapsalus http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=74&t=496 |
Leht 1 koguhulgast 1 |
| Autor: | Andrei [ Kolmapäev Aug 15, 2012 9:10 pm ] |
| Teema pealkiri: | 19.08.2012 Mängime Haapsalus |
19.08.2012 Mäng toimub Haapsalus Kiltsi Lennuväljal. Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570 Mängu maksumus: Oma varustusega 2 EUR, Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus. Kuulide hind 10 eur 500tk (kott) või 32 eur 2000tk (kast) Kogunemine Laagri Maksimarketi juures kell 9:45 Kogunemine väljakul 11:00. Alustame registreerimist! 1. Andrei 2. Viktor 3. Veronika 4. 15 rent + 5 omavarustusega 24. Edgar Merker+balloon 25. +5 rent 30. |
|
| Autor: | Andrei [ Reede Aug 17, 2012 7:44 pm ] |
| Teema pealkiri: | Re: 19.08.2012 Mängime Haapsalus |
mängule haapsalus on 2-3 vaba kohta autos Tallinnast, ja 2-3 kohta autos Pärnust. Kes soovib kasutada seda võimalust helistage mulle, 555 96 570 Andrei |
|
| Leht 1 koguhulgast 1 | Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|