Tänane kuupäev Laupäev Juun 27, 2026 2:25 am

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi




Vasta teemale
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 12.08.12 Mängime Männikul!
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 25, 2012 11:26 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 15, 2009 12:10 am
Postitusi: 438
Asukoht: Tallinn
12 august mängime Männikul!

Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570

Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 EUR,
Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Kuulide hind 10 eur 500tk (kott) või 32 eur 2000tk (kast)


Kogunemine Männiku Säästumarketi juures kell 9:45

Kogunemine väljakul 10:00.

Alustame registreerimist!

1. Andrei
2. Igor
3. Poltergaste + podruga
5.


Eemal
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 12.08.12 Mängime Männikul!
PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2012 8:03 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 21, 2010 7:19 pm
Postitusi: 68
Asukoht: МТГ Terror
В строю... С боевой подругой подтянусь... Народ зарегистрирую в пятницу...


Eemal
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 12.08.12 Mängime Männikul!
PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2012 8:56 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 21, 2010 7:19 pm
Postitusi: 68
Asukoht: МТГ Terror
4 проката ещё...


Eemal
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Vasta teemale
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  

cron