Red Dot Forum
http://forum.paintballshop.ee/

17 juunil mängime Männikul
http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=74&t=475
Leht 1 koguhulgast 1

Autor:  Igor [ Teisipäev Mai 22, 2012 2:17 pm ]
Teema pealkiri:  17 juunil mängime Männikul

17 juunil mängime Männikul!

Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570

Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 EUR,
Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Mängida võib vaid organiseerija kuulidega (kõrgkvaliteetsed Toro kuulid), mida saab osta mängul. Kuulide hind 10 eur 500tk.
Klubi liikmetele on kuulidele soodushind.

Teiste klubide osalemine, on tere tulnud, kuid peab olema eelnevalt kokkuleppitud!

Kogunemine Männiku Säästumarketi juures kell 9:45

Kogunemine väljakul 10:00.

Alustame registreerimist!

1. Andrei
2. Igor
3.

Leht 1 koguhulgast 1 Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/