Tänane kuupäev Laupäev Juun 27, 2026 1:01 am

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi




See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 29 mail mängime Männikul
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 24, 2011 3:53 pm 

Liitunud: Teisipäev Juul 14, 2009 1:12 pm
Postitusi: 250
22 mail mängime Männikul
Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570

Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 EUR,
Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Mängida võib vaid organiseerija kuulidega (kõrgkvaliteetsed Toro kuulid), mida saab osta mängul. Kuulide
Klubi liikmetele on soodushinnad kuulidele.

Teiste klubide osalemine peab olema eelnevalt kokku lepitud!

Kokkusaamine kohapeal 10:00.

1. Igor
2. Andrei
3. Priit
4.


Eemal
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 29 mail mängime Männikul
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 26, 2011 8:34 pm 
ok


  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  

cron