Red Dot Forum
http://forum.paintballshop.ee/

29 mail mängime Männikul
http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=74&t=379
Leht 1 koguhulgast 1

Autor:  Igor [ Teisipäev Mai 24, 2011 3:53 pm ]
Teema pealkiri:  29 mail mängime Männikul

22 mail mängime Männikul
Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570

Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 EUR,
Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Mängida võib vaid organiseerija kuulidega (kõrgkvaliteetsed Toro kuulid), mida saab osta mängul. Kuulide
Klubi liikmetele on soodushinnad kuulidele.

Teiste klubide osalemine peab olema eelnevalt kokku lepitud!

Kokkusaamine kohapeal 10:00.

1. Igor
2. Andrei
3. Priit
4.

Autor:  Priit [ Neljapäev Mai 26, 2011 8:34 pm ]
Teema pealkiri:  Re: 29 mail mängime Männikul

ok

Leht 1 koguhulgast 1 Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/