08.05.2011 toimub järjekordne meie klubi stsenaariummäng.
Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570
Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 eurot,
Täisvarustuse rent 10 eurot: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Mängida võib vaid organiseerija kuulidega, mida saab osta mängul.
Selle lingi alt lejate mängu stsenaariumi koos väljaku kaardidega, enne mängu kõik seletakse ära kahes keeles (vene ja eesti) vajadusel saame seletada kõik ka inglise keeles.
http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=48&t=369 Kokkusaamine kohapeal 10:00 või 9:30 Haabersti Statoil`is
Alustame registreerimist:
1. Igor
2. Andrei
3. Slav1k89
4. валерыч
5. +12 Pain24.com
17.Poltergaste
18.Sergei331 +2
21.Priit
22.