Tänane kuupäev Laupäev Juun 27, 2026 2:25 am

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi




See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 8 mail mängime Türisalus
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 01, 2011 11:03 pm 

Liitunud: Teisipäev Juul 14, 2009 1:12 pm
Postitusi: 250
08.05.2011 toimub järjekordne meie klubi stsenaariummäng.

Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570

Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 eurot,
Täisvarustuse rent 10 eurot: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Mängida võib vaid organiseerija kuulidega, mida saab osta mängul.

Selle lingi alt lejate mängu stsenaariumi koos väljaku kaardidega, enne mängu kõik seletakse ära kahes keeles (vene ja eesti) vajadusel saame seletada kõik ka inglise keeles. http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=48&t=369

Kokkusaamine kohapeal 10:00 või 9:30 Haabersti Statoil`is

Alustame registreerimist:
1. Igor
2. Andrei
3. Slav1k89
4. валерыч
5. +12 Pain24.com
17.Poltergaste
18.Sergei331 +2
21.Priit
22.


Eemal
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 8 mail mängime Türisalus
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 04, 2011 1:04 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 15, 2009 12:10 am
Postitusi: 438
Asukoht: Tallinn
+7 rent


Eemal
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 8 mail mängime Türisalus
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 04, 2011 4:42 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 21, 2010 7:19 pm
Postitusi: 68
Asukoht: МТГ Terror
В строю... Нужен баллон и возможно маркер...


Eemal
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 8 mail mängime Türisalus
PostitusPostitatud: Reede Mai 06, 2011 1:37 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 15, 2009 12:10 am
Postitusi: 438
Asukoht: Tallinn
Klubist pain24.com tuleb 12 inimest, kas meie poolt on veel kedagi oodata?


Eemal
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 8 mail mängime Türisalus
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 07, 2011 6:15 pm 
tulen


  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  

cron