12.09.2010 toimub järjekordne meie klubi mäng, Männikul.
Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis, meie poes aadressil Kunderi 35A või telefoni teel +372 555 96 570
Teiste klubide osalemine peab olema eelnevalt kokku lepitud!
Kokkusaamine kohapeal 10:00.
Alustame registreerimist:
1. Igor 2. Andrei 3. Udu, Mirjam ja Laura (mask, loader, kombe 6. Priit +1 8. Julius +2 11. roman2k 12. zed 13. rent x 2 15.
udu1
Teema pealkiri: Re: 12 september mängime Männikul
Postitatud: Neljapäev Sept 02, 2010 2:55 pm
minupoolt siis mina ise, mirjam ja laura (mask, loader, kombe)
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline
Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid