Tänane kuupäev Laupäev Juun 27, 2026 1:02 am

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi




See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 12 september mängime Männikul
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 02, 2010 1:47 pm 

Liitunud: Teisipäev Juul 14, 2009 1:12 pm
Postitusi: 250
12.09.2010 toimub järjekordne meie klubi mäng, Männikul.

Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis, meie poes aadressil Kunderi 35A või telefoni teel +372 555 96 570

Teiste klubide osalemine peab olema eelnevalt kokku lepitud!

Kokkusaamine kohapeal 10:00.

Alustame registreerimist:

1. Igor
2. Andrei
3. Udu, Mirjam ja Laura (mask, loader, kombe
6. Priit +1
8. Julius +2
11. roman2k
12. zed
13. rent x 2
15.


Eemal
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 12 september mängime Männikul
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 02, 2010 2:55 pm 
minupoolt siis mina ise, mirjam ja laura (mask, loader, kombe)


  
 
 Teema pealkiri: Re: 12 september mängime Männikul
PostitusPostitatud: Reede Sept 03, 2010 12:40 pm 
Priit+1


  
 
 Teema pealkiri: Re: 12 september mängime Männikul
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 02, 2010 3:31 pm 

Liitunud: Reede Mär 12, 2010 8:09 pm
Postitusi: 6
Mina ka, balooni vaja, muu olemas :bad: vale koht :)


Eemal
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  

cron