| Red Dot Forum http://forum.paintballshop.ee/ |
|
| 21 August mäng Männikul! http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=74&t=1939 |
Leht 1 koguhulgast 1 |
| Autor: | Andrei [ Esmaspäev Aug 01, 2016 12:21 pm ] |
| Teema pealkiri: | 21 August mäng Männikul! |
21 August mängime Männikul! Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis, FB-s https://www.facebook.com/events/278757839164389/ või telefoni teel +372 555 96 570 Mängu maksumus: Oma varustusega 2 EUR, Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus. Kuulide hind 10 eur 500tk (kott) Kogunemine Männiku Säästumarketi juures kell 10:45 Kogunemine väljakul 11:00. Alustame registreerimist! 1. Igor 2. Andrei 3. Lentyay 4. Makslt + 1 rent 6. Matrena 7. +FB min 6 13. |
|
| Autor: | Andrei [ Reede Aug 12, 2016 12:30 am ] |
| Teema pealkiri: | Re: 14 August mäng Männikul! |
Seoses õppustega Männikul, mäng toimub teisel väljakul Juri lähistel. Kuidas leida: http://pump.regio.ee/kaart/?bookmark=58 ... 3e907d1c42 |
|
| Leht 1 koguhulgast 1 | Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|