Red Dot Forum
http://forum.paintballshop.ee/

07.07.13 Mängime Männikul
http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=74&t=1852
Leht 1 koguhulgast 1

Autor:  Andrei [ Neljapäev Juun 20, 2013 11:23 pm ]
Teema pealkiri:  07.07.13 Mängime Männikul

7 Juuli mängime Männikul!

Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570

Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 EUR,
Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Kuulide hind 10 eur 500tk (kott)


Kogunemine Männiku Säästumarketi juures kell 10:45

Kogunemine väljakul 11:00.

Alustame registreerimist!

1. Andrei
2. Igor
3. Bazzy + 13 rent
17. Lentyay
18. Dima+ 7 rent
25. Vladimir, Аndres, Аleksei, Aleksander (kõik rent)
29. Viktor
30.

Autor:  Andrei [ Reede Juun 21, 2013 2:11 pm ]
Teema pealkiri:  Re: 07.07.13 Mängime Männikul

Mäng toimub 07.07.13

Leht 1 koguhulgast 1 Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/