| Red Dot Forum http://forum.paintballshop.ee/ |
|
| 07.07.13 Mängime Männikul http://forum.paintballshop.ee/viewtopic.php?f=74&t=1852 |
Leht 1 koguhulgast 1 |
| Autor: | Andrei [ Neljapäev Juun 20, 2013 11:23 pm ] |
| Teema pealkiri: | 07.07.13 Mängime Männikul |
7 Juuli mängime Männikul! Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570 Mängu maksumus: Oma varustusega 2 EUR, Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus. Kuulide hind 10 eur 500tk (kott) Kogunemine Männiku Säästumarketi juures kell 10:45 Kogunemine väljakul 11:00. Alustame registreerimist! 1. Andrei 2. Igor 3. Bazzy + 13 rent 17. Lentyay 18. Dima+ 7 rent 25. Vladimir, Аndres, Аleksei, Aleksander (kõik rent) 29. Viktor 30. |
|
| Autor: | Andrei [ Reede Juun 21, 2013 2:11 pm ] |
| Teema pealkiri: | Re: 07.07.13 Mängime Männikul |
Mäng toimub 07.07.13 |
|
| Leht 1 koguhulgast 1 | Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|