|
Tänane kuupäev Reede Juun 26, 2026 11:27 pm
|
Vaata vastamata postitusi | Vaata aktiivseid teemasid
|
|
Leht 1 koguhulgast 1 [ 2 postitust ] |
|
 |
|
 |
|
| Autor |
Sõnum |
|
Andrei
|
Teema pealkiri: 18 november mängime männikul Postitatud: Teisipäev Nov 06, 2012 10:59 am |
Liitunud: Kolmapäev Juul 15, 2009 12:10 am Postitusi: 438 Asukoht: Tallinn
|
|
18 novembril mängime Männikul!
Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570
Mängu maksumus: Oma varustusega 2 EUR, Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus. Kuulide hind 10 eur 500tk (kott) või 32 eur 2000tk (kast) Klubi liikmetele kuulidele soodus hind.
Kogunemine Männiku Säästumarketi juures kell 10:45
Kogunemine väljakul 11:00.
Alustame registreerimist!
1. Andrei 2. Igor 3. Inna 4. Lentyay 5. Dima 6. Veronika 7. Volodja 8. + 18 rent 26. Belka 27. MaksLT +2 prokat 30.
|
|
|
|
 |
|
Andrei
|
Teema pealkiri: Re: 18 november mängime männikul Postitatud: Reede Nov 16, 2012 8:35 pm |
Liitunud: Kolmapäev Juul 15, 2009 12:10 am Postitusi: 438 Asukoht: Tallinn
|
|
Tähelepanu! Alustame üks tund hiljem, ehk 11:00!!!
|
|
|
|
 |
|
|
 |
|
 |
|
|
Leht 1 koguhulgast 1 [ 2 postitust ] |
|
|
Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid
|
|