Tänane kuupäev Reede Juun 26, 2026 11:27 pm

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi




Vasta teemale
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 18 november mängime männikul
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 06, 2012 10:59 am 
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 15, 2009 12:10 am
Postitusi: 438
Asukoht: Tallinn
18 novembril mängime Männikul!

Osa saab võtta igaüks, selleks tuleb end mängule registreerida. Seda saab teha kas siin foorumis või telefoni teel +372 555 96 570

Mängu maksumus:
Oma varustusega 2 EUR,
Täisvarustuse rent 10 EUR: mask, marker, balloon, louder, kahe tuubiga vöö, kindad ja riietus.
Kuulide hind 10 eur 500tk (kott) või 32 eur 2000tk (kast)
Klubi liikmetele kuulidele soodus hind.


Kogunemine Männiku Säästumarketi juures kell 10:45

Kogunemine väljakul 11:00.

Alustame registreerimist!

1. Andrei
2. Igor
3. Inna
4. Lentyay
5. Dima
6. Veronika
7. Volodja
8. + 18 rent
26. Belka
27. MaksLT +2 prokat
30.


Eemal
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 18 november mängime männikul
PostitusPostitatud: Reede Nov 16, 2012 8:35 pm 
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 15, 2009 12:10 am
Postitusi: 438
Asukoht: Tallinn
Tähelepanu! Alustame üks tund hiljem, ehk 11:00!!!


Eemal
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Vasta teemale
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: